Кабмін оскаржить скасування нової редакції правопису

Кабінет Міністрів України оскаржить рішення Окружного адміністративного суду Києва, який скасував постанову про нову редакцію «Українського правопису». Про це 28 січня повідомила заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць, передає Мін’юст.

 

«28 січня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною та скасував постанову Кабміну про запровадження нового українського правопису. У зв’язку з цим хочу повідомити, що ми вважаємо незаконним відповідне рішення ОАСК та оскаржуватимемо його в апеляційній інстанції. На те, аби подати апеляцію, уряд має 30 днів», – розповіла вона.

 

Окружний адміністративний суд Києва 28 січня визнав протиправною та нечинною постанову уряду, якою затвердили український правопис у новій редакції. «Судом було встановлено, що Кабінет Міністрів України при ухваленні вказаної постанови діяв поза межами своєї компетенції та із порушенням законодавства, що регулює порядок прийняття нормативно-правових актів», – сказали в ОАСК.

 

Адміністративне провадженні в цій справі відкрили в червні 2019 року. Проєкт Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан» Prosud повідомив, що позов подали жителька Херсона, яка діяла в інтересах своєї доньки – учениці 7 класу; ГО «Правова держава», очільником якої є адвокат Ростислав Кравець – «фігурує на плівках з кабінету голови ОАСК Павла Вовка, де його ГО використовують для подачі позовів та заяв у яких зацікавлений сам Вовк».

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО