Зеленський вимагає від уряду детальний план вакцинації в кожній області

Президент доручив проаналізувати ситуацію з тими, хто вже перехворів на Covid-19, щоб визначити, коли цих людей треба вакцинувати.

 

Президент Володимир Зеленський дав завдання якнайшвидше представити детальну програму вакцинації проти Covid-19 в кожній області Україні. Про це повідомляє пресслужба глава держави.

 

«Треба визначити кількість вакцин, чіткі строки вакцинації, перелік категорій населення, які мають вакцинуватися в першу чергу. Також має бути налагоджено систему менеджменту та логістики вакцини, у тому числі створено електронні системи запису, фіксації, місць щеплень, і розподіл поставок», ‒ зауважив голова держави.

 

Також Зеленський доручив проаналізувати ситуацію з тими, хто вже перехворів на Covid-19, щоб визначити, коли цих людей треба вакцинувати.

 

За словами прем’єр-міністра Денис Шмигаля, на сьогодні в Україні 235,7 тис. активних хворих на коронавірус і 18,6 тис. зайнятих ліжок у медзакладах.

 

«Найближчим часом МОЗ дослідить ситуацію в регіонах, і залежно від показників ми ухвалимо рішення про запровадження адаптивного карантину в окремих областях. Тобто повернемося до зелених, жовтих, помаранчевих і червоних зон», – зазначив Денис Шмигаль.

 

За його словами, ці зміни у разі прийняття набудуть чинності через сім днів після ухвалення.

 

Очікується, що вакцинація в Україні може розпочатися з лютого. За словами міністра охорони здоров’я максима Степанова, на першому етапі її проводитимуть мобільні бригади.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО