У Міносвіти вирішили публічно обговорити електронні версії підручників

В Україні з 18 січня по 17 березня пройдуть обговорення електронних версій підручників для 4 та 8 класу. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу МОН.

 

“Цьогоріч Інститут модернізації та змісту освіти Міністерства освіти і науки України започатковує обговорення електронних версій фрагментів підручників з метою покращення якості навчальної літератури. Терміни розгляду підручників для 4 класу — з 18 січня до 9 лютого 2021 року та 8 класу — з 22 лютого до 17 березня 2021 року”, — йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що у обговоренні підручників можуть брати участь педагогічні працівники, представники громадських освітніх організацій, батьки учнів та усі небайдужі до якості шкільної освіти.

 

“Крім ознайомлення з фрагментами підручників, також можна переглянути експертні висновки до них і висловити пропозиції та зауваження до змісту та дизайну навчальної літератури для 4 та 8 класів, представленої в Електронній бібліотеці Інституту модернізації змісту освіти. Узагальнені пропозиції будуть передані видавництвам і авторам підручників для доопрацювання”, — вказано у повідомленні.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО