В Україні з’явилися результати сертифікації вчителів

Близько 40% педагогів у підсумку не пройшли сертифікацію.

 

В Україні завершилася сертифікація вчителів початкової школи, всі етапи якої успішно пройшли 902 педагоги. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, передає пресслужба відомства.

 

Зазначається, що загалом у сертифікації взяли участь 1591 учителів початкових класів, однак до третього етапу дійшли лише 1040 педагогів. У зв’язку з цим близько 40% вчителів не пройшли сертифікацію.

 

Відповідно, 902 вчителі початкових класів, які успішно пройшли сертифікацію, отримають 20% надбавки до заробітної плати.  Документи про проходження сертифікації з’являться в електронних кабінетах учасників до 16 грудня поточного року.

 

Як відомо, сертифікація складалася з трьох етапів: незалежного тестування, подання анкет самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи. Для цього проводилося анкетування директора, заступника директора та керівника методичного об’єднання, до якого входить учасник сертифікації; інтерв’ю з учасником сертифікації, а також аналіз і розв’язування учасником педагогічних ситуацій.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО