Локдаун скасовується. Проте ненадовго

Локдаун в Україні точно введуть, щоправда наразі немає точної дати. За останніми заявами влади, локдаун можуть запровадити вже з Нового року та поширити на всі зимові свята. Більше про прогнози щодо посилення карантину в Україні – читайте далі.

 

Коли можуть ввести локдаун в Україні

Локдаун не введуть до 25 грудня. Точніша дата залежатиме від епідеміологічної ситуації. Про це 2 грудня заявила нардепка від "Слуги народу" Галина Янченко.

 

Локдаун в Україні точно буде. Зараз одне питання – коли: в грудні або з 2 січня. Йде дискусія з фахівцями щодо цього питання. Те, що локдаун буде – 100%,– заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

 

Він додав, що дата введення локдауну залежить  Локдаун буде точно: в РНБО розповіли про 2 варіанти дат перш за все від населення і від того, як люди ставитимуться один до одного і дотримуватимуться рекомендацій.

 

На даті локдауну саме з 2 січня наполягає і МОЗ, повідомили напередодні ЗМІ з посиланням на джерела. Про ймовірне введення жорсткого карантину саме на новорічні свята заявляв і прем'єр Денис Шмигаль.

 

Джерела в уряді кажуть, шо там не обмежуються одним сценарієм можливого посилення карантину. Є декілька варіантів, серед яких і можливість уникнути повного локдауну – це посилення карантину на початку січня. За цим варіантом уряд може посилити карантин на 3 тижні – у період з 2 до 23 січня. Тут логіка в тому, що ділова активність у цей святковий період і без обмежень відчутно знижується.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО