МОН розглядає чотири варіанти проведення ЗНО у 2021 році

Міністерство освіти та науки розглядає чотири варіанти як має відбуватися ЗНО у 2021 році.

 

Про це під час засідання освітнього комітету Верховної ради повідомив виконувач обов'язків міністра освіти Сергій Шкарлет.

 

"Попередньо є 4 сценарії, які суттєво оновили. Мережу пунктів проведення ЗНО затвердимо не пізніше 9 квітня 2021 року. Інформацію про місце проходження тестування учасники отримають на інформаційних сторінках власних кабінетів не пізніше 30 квітня", - сказав Шкарлет.

 

У МОН заплановано, що під час реєстрації людина має надати інформацію про мету проходження ЗНО – бажання отримати результат лише за шкалою 1-12 балів чи 1-12 та 1-200 балів. Від цього буде залежатиме процес організації тестування.

 

Реєстрація на ЗНО розпочнеться з 1 лютого 2021 року, повідомив керівник Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко. Оцінювання триватиме з 21 травня по 16 липня.

 

На думку Бойка, найбільш прийнятна модель проведення ЗНО у 2021 році – класичне ЗНО і модель ДПА, коли учасник під час реєстрації зазначає, чи він складає ДПА у формі ЗНО або держава надає йому право скласти ДПА в закладі освіти.

 

За словами Шкарлета, модель проведення ЗНО буде залежати від епідеміологічної ситуації в країні. Головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що проведення ЗНО у цьому році не призвело до значного сплеску захворюваності. Освітня комісія ВР планує заслухати це питання ще раз у першій половині березня 2021 року та ухвалити рішення в залежності від епідеміологічної ситуації.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО