В Україні оголосили номінантів на звання «сексист/сексистка-2020»

Комітет антипремії «Це Яйце», яка покликана привернути увагу до сексистських висловлювань і публікацій в медіа, визначив номінантів у двох номінаціях:

 

«Сексистський матеріал» — конкретний матеріал або сюжет, що містить сексистські висловлювання та був оприлюднений на ТБ, у друкованому чи онлайн ЗМІ або на радіо.

«Сексистське висловлювання» — за сексизм від публічних осіб (чиновники, політики, лідери думок тощо), трансльований у медіа чи соцмережах.

 

Номінацію в категорії «За сексистське висловлювання» отримали:

 

  1. Глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко та керівник фракції  Давид Арахамія – за обговорювання зовнішності колег-жінок.
  2. Генеральний директор телеканалу «Футбол» Олександр Денисов– за зневажливі висловлювання на адресу судді Катерини  Монзуль.
  3. Кандидат на посаду міського голови Одеси Євген Червоненко– за образливі та принизливі висловлювання на адресу депутатки від фракції «Слуга народу» Галини Янченко.
  4. Кандидатка на посаду міської голови Києва Ірина Верещук– за поради феміністичним рухам.
  5. Начальник Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Кривому Розі Павло Дабіжа– за допис, у якому він заперечував право жінок голосувати.
  6. Президент України Володимир Зеленський– за звернення до опонента «ви ж не жінка, ви людина серйозна!».
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО