Три довгих вікенди: Як українці відпочиватимуть на новорічно-різдвяні свята

На новорічні свята українці отримають триденний уїкенд - з 1 по 3 січня. А ближче до Різдва - відразу 4 вихідних дня з 7 по 10 січня. Тому для того, щоб встигнути приготуватись до святкування нового року, потрібно починати заздалегідь, оскільки 31 грудня буде робочим днем.

 

Всього в грудні в українців буде 22 робочих і 9 вихідних днів. Додатковий вихідний день випадає на п'ятницю, 25 грудня, і пов'язаний з католицьким Різдвом. Тому українців очікують три вихідних дні підряд - в період з 25 по 27 грудня. При цьому робочий день 24 грудня буде скороченим на одну годину. Робочий день 31 грудня також запланований скороченим на годину. Оскільки це буде четвер, то деякі компанії можуть дозволити співробітникам не вийти на роботу, однак таке рішення є суто індивідуальним для кожного підприємства. 

 

Щодо січня, то на початку місяця українці знову отримають 3 вихідних дні підряд: з 1 по 3 січня.

 

Новини за темою: Вихідні у грудні 2020-го: Скільки днів будуть відпочивати українці

Після новорічних свят, йде найкоротший робочий тиждень в три дні - з 4 по 6 січня. При цьому середа 6 січня буде робочим днем, скороченим на годину.

 

На четвер, 7 січня, випадає Різдво, яке є традиційно вихідним днем. 8 січня теж вихідний, який українці відпрацюють у суботу 16 січня. Така низка робочих та святкових днів дозволить відпочивати протягом 4 днів поспіль - з 7 по 10 число.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО