Вихідні у грудні 2020: скільки днів будуть відпочивати українці

Грудень – останній місяць року, який має низку святкових днів. Серед них – Введення у храм Пресвятої Богородиці, Апостола Андрія Первозванного, Святого Миколая, католицький Святвечір і Різдво. 

 

Від початку грудня і до середини січня на українців чекає багато вихідних та святкових днів. У народі кажуть, що в перший місяць зими починається "український Рамадан", який бере початок зі свята Романа (1 грудня) та закінчується аж на Водохреща (19 січня). 

 

Вихідні на Новий рік і Різдво в Україні: скільки відпочиватимуть українці в січні

У грудні на українців чекає 22 робочі дні та 9 вихідних днів. Крім звичайних вихідних, неробочим днем буде також католицьке Різдво, яке святкують 25 грудня. Відповідно в українців буде 3 вихідних дні – з п’ятниці по неділю. У 2017 році Рада підтримала рішення зробити це свято вихідним днем. З прийняттям цього законопроєкту Різдво відзначається в Україні двічі – 25 грудня за Григоріанським календарем і 7 січня за Юліанським.

 

Вихідні у 2021 році: календар свят в Україні

Відзначимо, що передсвяткові дні 24 грудня і 31 грудня рекомендовано зменшити на 1 годину. Втім це вирішується індивідуально в компаніях.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО