Мін'юст розробляє новий вид покарань замість в'язниці

Міністерство юстиції України разом із європейськими партнерами створили проекти законів, які передбачають індивідуалізацію системи покарань та збільшення різновидів покарань, альтернативних тюремному ув’язненню.

 

Зокрема були розроблені законопроекти «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавленню волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності» та «Про внесення змін до Кримінального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавленню волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності». Головна їхня мета – зменшення кількості осіб у в’язницях і перевиховання та ресоціалізація злочинців без ізолювання від соціуму.

 

Розробники проектів пропонують новий вид покарання – пробаційний нагляд, який може виконувати роль як основного, так і додаткового покарання за неважкі злочини. Вони сподіваються, що він дасть змогу ефективніше впливати на правопорушників і зменшити витрати на пенітенціарну систему.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО