Скільки громадян проживає в Україні

Чисельність наявного населення в країні, за оцінкою Державної служби статистики України, на 1 вересня 2020 року становила 41 мільйон 724 тисячі осіб.

 

За даними Держстату, упродовж січня‒серпня 2020 року чисельність населення зменшилася на 178 тисяч 400 осіб.

 

Залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 51 живонароджений, - повідомляють у Держстаті.

 

Нагадаємо, 23 січня тоді ще міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет презентував оцінку чисельності наявного населення України станом на 1 грудня 2019 року.

 

За оприлюдненими даними, чисельність наявного населення України складала 37 млн 289 тисяч осіб. Підрахунки були проведені завдяки використанню комплексної методики.

 

Ці дані, на жаль, не враховують населення, що наразі перебуває на окупованих територіях. Це, звичайно ж, не означає, що ми забули про наших громадян, що залишаються там, - зазначили тоді в уряді.

 

Дубілет повідомив, що 37 млн 289 тисяч осіб - це та кількість людей, яка фізично перебуває на території України станом на 1 грудня 2019 року. На той час уряд підрахував, що в Україні проживає 20,01 млн жінок та 17,28 млн чоловіків.

 

Також в уряді підрахували, що в Києві живе 3,7 млн людей.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО