У школах пропонують заборонити мобільні телефони

Використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, під час навчання у школах пропонують заборонити.

 

Така ініціатива міститься в законопроекті  від 16.10.2020 №4226 «Про внесення змін до Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету», текст якого з’явився на сайті Верховної Ради України.

 

Як йдеться у пояснювальній записці до документу,  мета проекту «допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж». Автор законодавчої ініціативи також вважає, що заборона у школах гаджетів з доступом до  мережі скоротить випадки інтернет-булінгу, а також «остаточно вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів».

 

Виняток становитиме використання таких пристроїв в освітніх цілях та особами з особливими освітніми потребами.  

 

Проектом, водночас, пропонується, щоб  порядок користування мобільним зв'язком визначався  керівниками загальноосвітніх навчальних закладів за участю учнівського та батьківського та інших органів самоврядування.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Сила женщины в семье
Дата: 28.11.2020 11:26


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО