Які послуги для українок безкоштовні в жіночій консультації

Українські жінки мають право на безкоштовний пакет послуг, аби стежити за своїм здоров'ям та вчасно потрапляти до спеціалістів на ранню діагностику. Про це повідомили в НСЗУ 19 жовтня на щоденному брифінгу. 

 

До гінеколога пацієнтка має право звернутися без направлення. Його допомога безоплатна, якщо заклад уклав відповідний договір із НСЗУ за пакетом “Амбулаторна медична допомога”. За необхідності гінеколог призначить додаткові обстеження чи аналізи - УЗД, загально-клінічні та біохімічні лабораторні обстеження.

 

Українки також можуть обирати гінеколога, який буде вести вагітність, та пологовий будинок, в якому народжуватимуть. Місце проживання чи прописки не має значення. Жодних благодійних внесків платити не потрібно. Не потрібне для пологів і додаткове направлення.

 

Вагітна може розраховувати на такі безоплатні послуги: 

 

  • динамічне спостереження вагітності, включаючи контроль за станом здоров’я вагітної, повнотою обстежень та консультацій; 
  • організацію та проведення диспансерного нагляду (взяття на облік, розробка індивідуального плану ведення вагітності відповідно групи ризику); 
  • лабораторні та інструментальні дослідження згідно з галузевими стандартами; 
  • профілактику ускладнень вагітності і післяпологового періоду та інші.

 

Допомогти слідкувати за здоров'ям жінці може й сімейний лікар. До нього завжди можна звернутися, аби проконтролювати артеріальний тиск, рівень глюкози та холестерину в крові, індекс маси тіла. Також “сімейник” може призначити пацієнтці, старше 40 років, мамографію. А жінку, якій виповнилось 50 років, відправити на колоноскопію. 

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Сила женщины в семье
Дата: 28.11.2020 11:26


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО