Яким пацієнтам не допоможуть лікарі “первинки”

Деяким пацієнтам, хворим на коронавірус, не зможуть надати допомогу сімейні лікарі. Хто ці люди, розповіли у Національній службі здоров'я України.

 

Найперше у сімейних амбулаторіях не будуть обслуговувати пацієнтів, які входять до групи ризику. Це люди з тяжкими хронічними захворюваннями легень і серцево-судинної системи, нирковою недостатністю, імуносупресивними станами (первинний і вторинний імунодефіцити), з тяжкими алергічними захворювання або станами  аутоімунних захворювань.

 

Відмовлять у допомозі також хворим, які мають симптоми середнього та середньо-важкого перебігу - ядуха; ускладнення дихання; збільшення частоти дихальних рухів більше фізіологічної норми; кровохаркання; шлунково-кишкові симптоми (нудота, блювання, діарея); зміни психічного стану (сплутаність свідомості, загальмованість).

 

Натомість пацієнтам надають допомогу на первинному рівні, якщо вони мають легкий перебіг захворювання - невисоку гарячку (до 38° C), що добре контролюється; нежить; сухий кашель без ознак дихальної недостатності; відсутність шлунково-кишкових проявів (нудота, блювання та/або діарея); відсутність змін психічного стану (порушення свідомості, млявість).

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО