Дітям-сиротам підвищать стипендії

Володимир Зеленський підписав зміни до закону про соціальний захист дітей-сиріт. Він має на меті підвищити стипендії для дітей, які позбавлені батьківського піклування.

 

Цей законопроєкт Верховна Рада ухвалила ще 14 липня, зазначає Офіс Президент України.

 

Закон передбачає підвищення розміру стипендії для сиріт, а також щорічну грошову допомогу, яка дозволить купувати підручники й іншу навчальну літературу.

 

Вже з 1 січня 2021 року дітя-сиротам у віці 18 – 23 років під час навчання буде надано право на отримання соціальної стипендії. Це стосуватиметься навіть тих, хто навчатиметься в приватних навчальних закладах. Також зростуть і стипендії для дітей-сиріт молодшого віку.

 

Розмір такої соціальної стипендії становитиме не менше 150% розміру прожиткового мінімуму для дітей. У віці до шести років це виходить щонайменше 2 755 гривень на місяць.

 

Для дітей у віці від 6 до 18 років ця сума буде ще вищою – щонайменше 3 477 гривень на місяць. Для дітей після 18 років розмір стипендії вже буде сталим – 3 295 гривень.

 

Усі ці показники розраховані за прожитковим мінімумом на серпень 2020 року. Вже в грудні має відбутися його незначне зростання, а отже зросте й розмір стипендій.

 

Не виключено, що ще одне зростання відбудеться й з січня 2021 року, коли й набуде чинності цей закон.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО