У Верховній Раді готують закон про аптеки в інтернеті

Сьогодні інтернет-торгівля медичними препаратами існує, але законодавчо вона не врегульована.

 

У Верховній Раді хочуть ухвалити законопроєкт № 3615-1, в якому передбачено здійснення електронної торгівлі лікарськими засобами. Про це повідомили у парламентському комітеті з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

 

– Купівля ліків через інтернет потенційно дозволяє здобути препарати, яких немає у відповідному регіоні або навіть у всій країні. Процедура надання лікарських засобів та виробів медичного призначення досить суворо регулюється на багатьох етапах. Споживач вимушений довіряти постачальнику, але у випадку ліцензованого аптечного закладу для цієї довіри – більше підстав. В інтернеті треба перевіряти джерело, через яке можна придбати ліки, – розповів науковий співробітник «Інституту медицини праці імені Ю.І. Кундієва НАМН», лікар Дмитро Зайцев.

 

Онлайн-торгівля ліками заборонена урядовою постановою №929. Проте через епідемію коронавірусу, згідно з рішенням Кабміну, ще в березні-2020 внесли зміни до ліцензійних умов, за якими дозволяється здійснювати дистанційні продажі.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО