Нацбанк хоче навчити українців протидіяти платіжному шахрайству

Стартувала інформаційна кампанія щодо основних правил безпеки під час безготівкових та онлайн-платежів, яка триватиме з липня по серпень 2020 року у всіх регіонах України. 

 

В Україні, як і у всьому світі, найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками була і лишається соціальна інженерія – це коли людина сама, добровільно, переказує гроші аферистам або розкриває їм дані своїх карток.

 

Через карантинні обмеження у 2020 році українці почали надавати перевагу безготівковим розрахункам, зокрема, здійснюючи платежі за покупки онлайн. Як повідомляє НБУ, шахраї оперативно на це відреагували – і вже придумали нові сценарії обдурення людей. Так, наприклад, під виглядом держорганів вони обіцяють грошову допомогу на час карантину, і таким чином виманюють дані платіжних карток.

 

«Якщо раніше ми боролися із накладками на банкомати, через які шахраї викрадали дані карток, то зараз боремося за обізнаність населення, адже в більшості випадків люди стають жертвами шахраїв через недотримання основних правил платіжної безпеки», – наголосив директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку Олексій Шабан. І зауважив, що за минулий рік в Україні сталося майже 72 тис. випадків незаконних дій із платіжними картами.

 

58% із них відбулися саме в інтернеті, тож для центральних банків усіх країн у період карантину та масового переходу в онлайн головне завдання – убезпечити людей від таких випадків. А от шахрайство з накладками на банкомати, на щастя, вже майже відійшло у минуле.

 

Наталія Бондаренко, директор Департаменту комунікацій Національного банку, зауважила, що інформаційна кампанія буде безпрецедентною: давати відсіч шахраям планують спільними зусиллями НБУ, Кіберполіції, банків, платіжних систем, мобільних операторів та інтернет-магазинів.

 

«Розповідати про правила платіжної безпеки ми будемо на телебаченні і в радіоефірах, у газетах та на інформаційних порталах, у месенджерах та за допомогою SMS, у метро, на вокзалах і навіть у платіжках за електроенергію. Ми намагаємося використати усі можливі канали комунікацій, щоб достукатися до аудиторії та убезпечити громадян від злочинних дій шахраїв», – прокоментувала Наталія Бондаренко.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО