У Міносвіти розповіли, як отримати кошти за пробне ЗНО

Відзавтра, з 1 липня, в Україні розпочинають повертати кошти учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання, що були сплачені раніше за участь у тестуванні.

 

Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки. "Кошти повертатимуть саме тій особі, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО. Ні мамі, ні батькові, а саме тим учасникам та учасницям, які були зареєстровані на тестування", - наголосили в міністерстві. Для того, щоби отримати кошти, необхідно мати будь-яку картку в "ПриватБанку", що оформлена саме на учасника пробного ЗНО.

 

Зазначений фінансовий телефон повинен збігатися з телефоном, вказаним під час реєстрації на пробне ЗНО як основний. Читайте також Поріг здачі ЗНО в Україні можуть знизити через карантин Ті учасники, які мають картку "ПриватБанку", отримають смс-повідомлення від банку про зарахування коштів. Якщо немає картки "ПриватБанку", необхідно звернутися до будь-якого відділення банку та безкоштовно оформити картку. З собою потрібно мати паспорт або електронну ID-картку.

 

Якщо ж учасник уже є клієнтом банку, можна відкрити віртуальну картку в "Приват24". Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку "ПриватБанку". У міністерстві наголосили, що картку потрібно оформити якомога швидше. "Однак якщо зараз немає змоги потрапити до банку, є час до кінця листопада – програма повернення коштів діятиме до 1 грудня 2020 року", - повідомили в МОН.

 

Якщо під час реєстрації на пробне ЗНО вказано не свій телефон, а одного з батьків, або якщо за цей час номер телефону змінився, необхідно зайти у сервіс визначення результатів на сайті УЦОЯО та змінити основний номер телефону на той, що прив’язаний до картки. Також у МОН зазначили, що докладну інструкцію щодо повернення коштів за пробне ЗНО розміщено на сайті "ПриватБанку".

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО