У МОЗ розповіли про роботу над системою eНealth

В Україні розвивають систему eНealth, за допомогою якої можна буде зменшити адміністративне навантаження на лікарів та відійти від паперових довідок. Про це під час брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізацій Ярослав Кучер.

 

“Перше, це забезпечити на основі даних, які ми збираємо через систему eНealth, повність прозоре та чітке фінансування системи охорони здоров’я в Україні. Коли пацієнт приходить у медичний заклад, інформація про нього зберігається, далі ми можемо прогнозувати, що буде необхідно далі, планувати бюджетні фінанси і розуміти реальну ситуацію, що відбувається у нашій країні. Система eНealth допомагає зменшити адміністративне навантаження на лікарів, прийшов час відійти від великих паперових книжок, у яких неможливо нічого розібрати. Депаперизація, відхід від довідок. Довідки мають видаватися онлайн і бути доступними у зручному режим”, — зазначив він.

 

Так, за словами Кучера, головним пріоритетом у роботі над системою є захист персональних даних.

 

“Розвиваючи систему eНealth, основним пріоритетом є захист персональних даних і інформації, яка знаходиться у цих базах даних. Ми використовуємо найкращі цифрові практики для того, щоб управляти цією інформацією...Ми тільки на шляху розробки, але багато чого зроблено”, — додав він.

 

eНealth — це українська інформаційно-телекомунікаційна система, що забезпечує автоматизацію ведення обліку медичних послуг та управління медичною інформацією в електронному вигляді.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО