Коли українці зможуть полетіти на відпочинок до Єгипту

Уряд Єгипту скасував сплату за туристичні візи до 31 жовтня для тих мандрівників, що прибуватимуть у країну прямими чартерними рейсами, в тому числі українців.

 

Українці зможуть полетіти на відпочинок до Єгипту, починаючи з 1 липня, придбавши пакетні тури.

 

Зокрема, українці зможуть відправитися на відпочинок на єгипетські курорти Хургада та Шарм-ель-Шейх, повідомили у прес-службі туроператора Join UP!. Повідомляється, що в Єгипті з 1 липня роботу відновлюють лише ті готелі, які отримали Hygiene Safe Certificate.

 

Цей сертифікат підтверджує дотримання готелем оновлених протоколів безпеки, розроблених і впроваджених у зв’язку із поширенням коронавірусу на базі вимог та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я. Тож для гостей перебування у таких готелях є безпечним. При цьому уряд Єгипту скасував сплату за туристичні візи до 31 жовтня для тих мандрівників, що прибуватимуть у країну прямими чартерними рейсами, в тому числі українців.

 

Також, за попередньою інформацією станом на 17 червня, для в’їзду в країну потрібно мати звичайний поліс медичного страхування, тоді як ПЛР-тестування робити не потрібно. У разі виявлення захворювання на COVID-19 під час відпочинку витрати на лікування покриває медична страховка. Після одужання мандрівникові треба буде сплатити лише за трансфер і зворотній квиток додому.  

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО