В Україні системних порушників ПДР хочуть позбавляти водійських прав

Якщо у водія в Україні набереться 10-15 штрафів за порушення правил дорожнього руху, його планують позбавляти водійських прав. Після цього людина має перездати іспит в автошколі.

 

Міністерство внутрішніх справ України планує позбавляти водійських прав громадян, які системно порушують правила дорожнього руху. Відомство ініціює відповідний законопроєкт, повідомив у середу, 3 червня, заступник очільника МВС Антон Геращенко.

 

"Якщо штрафів назбирається більше ніж 10 чи 15, то така особо повинна лишитися без прав і вона буде змушена перескладати іспит на їх отримання", - наголосив він.

 

«Якщо штрафів назбирається більше ніж 10 чи 15, то така особо повинна лишитися без прав і вона буде змушена перескладати іспит на їх отримання», - зазначив Антон Геращенко.https://bit.ly/3coVGUc 

 

Тим часом міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що за два дні з початку запуску системи автоматичної фотовідеофіксації порушень ПДР кількість перевищень дозволеної швидкості у Києві та в Київській області знизилася майже на 40 відсотків - з 57 880 випадків до 34 176. Також він зазначив, що Укрпошта вже отримала першу партію штрафів для порушників - 2400 адміністративних постанов, які почнуть доставлятися адресатам 4 червня.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО