В Україні під час карантину скоротилася кількість дуже щасливих людей

Більшість опитаних українців (57%) вважають себе скоріше щасливими, - соціологи.

 

В Україні під час карантину істотно скоротилася кількість дуже щасливих людей. Наразі їх кількість становить 19% серед усіх опитаних, що майже вдвічі менше у порівнянні з 2018 роком.  Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи «Рейтинг», проведеного в кінці березня - на початку квітня 2020 року.

 

За даними опитування, більшість українців, як і раніше, вважають себе скоріше щасливими, - 57%, не дуже щасливими - 16%, важко відповісти – 7% і лише 2% - почуваються абсолютно нещасними.

 

Зазначається, 70% вважають, що щастя людини залежить в першу чергу від внутрішнього стану. Водночас, 21% переконані, що щаслива людина чи ні - це залежить від зовнішніх обставин.

 

Соціологічна група «Рейтинг» провела опитування методом CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки телефонних номерів. Вибіркова сукупність: І хвиля (27-28.03 2020) - 1660 респондентів, ІІ хвиля (3-4.04.2020) - 1700 респондентів у віці від 18 років і старше. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 4%.

 

Нагадаємо, за даними опитування Соціологічної групи «Рейтинг», з початку карантину, оголошеного через пандемію коронавірусу, серед українців значно зросла частота перегляду новин: 49% почали стежити за ним частіше. Крім того, 38% опитаних зазначили, що стали частіше дивитися фільми та серіали, 35% - прибирати вдома, 32% - готувати їжу.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО