Поліція почала штрафувати водіїв за новою процедурою

В Україні поліція тепер повинна складати протокол про порушення ПДР в електронній формі. Якщо такої можливості немає, то протокол складається по-старому.

 

Минулого місяця було затверджено наказ МВС, який передбачає внесення змін до інструкції з оформлення поліцейських матеріалів про адміністративні правопорушення в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі. Він вступив в силу в березні.

 

Якщо у поліцейського є технічна можливість, то він повинен складати протокол про порушення ПДР в електронній формі і роздруковувати його. Протоколу автоматично присвоюються відповідна серія і номер. Це нововведення має прискорити процедуру.

 

На практиці поки що далеко не у всіх поліцейських є технічні можливості для складання протоколу про порушення ПДР в електронній формі. Вони працюють ще по-старому. Можливо, незабаром забезпечення поліцейських сучасними гаджетами покращиться.

 

Раніше повідомлялося, що в 2019 році в Україні зареєстрували понад 160 тис. ДТП. У них 3 454 осіб загинули, а ще 32 736 осіб отримали травми різного ступеня тяжкості.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО