Міністерка освіти розповіла про долю вчителів-пенсіонерів

Вчителі-пенсіонери, які працюють у школах, не будуть звільнені з посад.

 

Відповідно до ухваленого Верховною Радою в січні закону «Про повну загальну середню освіту», всіх учителів пенсійного віку в Україні з 1 липня цього року переведуть на контракти терміном у рік.

 

Про це заявила міністр освіти і науки Ганна Новосад.

 

У профспілці працівників освіти і науки вважають, що реалізація таких нововведень призведе до одночасного звільнення до 1 липня 2020 року понад 70 тис. учителів.

 

Новосад запевнила, що масових звільнень педагогів-пенсіонерів не буде, а нововведення має на меті покращення освітнього процесу в українських школах. У новому законі МОН намагалося передбачити щонайбільше інструментів, які б ефективно мотивували учасників освітнього процесу працювати на результат.

 

Міністр уточнила, що директор навчального закладу матиме можливість вирішувати, чи продовжувати співпрацю з учителем після річного контракту. На думку Новосад, якщо вчитель-пенсіонер працює якісно і сумлінно, то контракт із ним обов'язково потрібно продовжувати.

 

Водночас Новосад зазначає, що нововведення дасть можливість директорам відкривати шлях молодим спеціалістам.

 

На запитання про ймовірність того, що керівництво шкіл залишатиме в школі педагогів, із якими перебуває у хороших стосунках, Новосад відповіла, що директори також переводяться на контракт, тому мають бути природно зацікавлені в тому, щоб у них працювали фахові спеціалісти.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО