Скільки українців проти особливого статусу Донбасу

62% українців виступають проти надання “особливого статусу” окремих територій Донецької та Луганської областей. А 21% опитаних підтримують цей статус.

 

За даними опитування, ще менш популярною є ідея запровадження в Україні федеративного устрою (68% її не підтримують, підтримують – 11%).

 

Також в основному відкидаються громадською думкою такі компроміси заради досягнення миру на Донбасі: амністія всім тим, хто брав участь у бойових діях на Донбасі (не підтримують 63%, підтримують – 14,5%), відмова від євроінтеграції, вихід з Угоди про асоціацію з ЄС (не підтримують 60%, підтримують – 20%), надання російській мові статусу другої державної (не підтримують 54%, підтримують – 31%), відмова від перспективи членства в НАТО і закріплення в Конституції нейтрального статусу України (не підтримують 54%, підтримують – 26%).

 

Дослідження проводилось соціологічною службою Центру Разумкова з 13 по 17 лютого 2020 року. В опитуванні брали участь 2018 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО