В українських школа введуть "уроки виживання"

В українських школах можуть ввести новий предмет, на якому діти дізнаються правила дорожнього руху. В першу чергу це пов'язано з появою нових засобів пересування – гироскутеров, моноколес, электроскейтов і не тільки.

 

Так, заступник голови координаційної ради Загальнонаціонального форуму безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв повідомляє, що сучасні діти і підлітки частіше не ходять пешко.

 

"З раннього віку вони починають освоювати індивідуальні "транспортні засоби" у вигляді роликів, велосипедів, самокатів, скейтбордів, моноколес, гіро - і просто скутерів, – зазначив Володимир Караваєв. – Поширення доступного для підлітків електротранспорту вже отримало назву "скутергеддон". І чим старші діти, тим швидкість цього транспорту стає вище. В інтернеті багато роликів, в яких "скутергеддонисты" рухаються по дорогах нарівні з автомобілями, маневруючи між ними і нерідко випереджаючи в щільному потоці. Але дитина, в силу вікових особливостей, не завжди розпізнає небезпеку на дорозі. Тому шлях до забезпечення його безпеки лежить через придбання необхідних знань".

 

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що ініціативу можуть запровадити не раніше 2022 року, коли буде перехід на 12-річну освіту, так як на даний момент в шкільних програмах немає вільних годин.

 

"Нині ми активно просуваємо ідею відновлення обов'язкового вивчення ППД в школах, – розповів нам Володимир Караваєв. – Супротивників начебто немає, і вся дискусія зводиться до двох питань – звідки взяти 100 навчальних годин і де взяти грамотних викладачів? Додавати уроки не можна, треба щось прибирати! Але що прибрати? На підготовку викладачів немає грошей. Поки ми запропонували форму дистанційної освіти. Розроблена спеціальна навчальна програма "Школа Володимира Караваєва", опанувати яку може кожен охочий".

У МОН повідомили, що зараз у школах проходять так звані "уроки виживання", на яких дітям роз'яснюють і основи правил дорожнього руху. 

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Какого цвета ваше имя
Дата: 06.04.2020 10:03


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО