Скільки українців вважають Росію ворогом

Понад дві третини українців вважають Росію ворожою по відношенню до України країною, свідчать дані опитування, проведеного Центром соціальних і маркетингових досліджень «Соціс».

 

70,5% респондентів погодилися з твердженням, що Росія займає ворожу позицію по відношенню до України. Протилежну думку висловили лише 6% опитаних.

 

13,7% учасників опитування заявили, що РФ займає нейтральну позицію по відношенню до України, ще 9,9% не змогли дати відповідь або відмовилися відповідати.

 

Серед дружніх Україні країн респонденти назвали Польщу (40,8%), США (38,3%), Німеччину (36,9%), Білорусь (31,9%) і Францію (27,7%).

 

Опитування проводилося 20-27 січня 2020 року в усіх регіонах України за винятком непідконтрольних Києву територій Донецької і Луганської областей, в ньому взяли участь 2 тисячі чоловік старше 18 років. Статистична похибка не перевищує 2,1%.

 

Раніше громадяни України відповіли на питання про самоідентифікацію. З’ясувалося, що 74,9% респондентів відповіли, що відчувають себе українцями, 15,6% назвали себе жителями певного регіону, 2,7% представилися громадянами колишнього СРСР, 2,6% визнали себе представниками свого етносу, 1,2% назвалися жителями Європи, 1,5% — громадянами світу, ще 0,3% — громадянами Росії.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО