Як називали українці новонароджених у 2019 році

Підібрати ім’я новонародженому маляті – непросто. Адже ім’я людини впливає на її долю. На вибір імені дитини впливають і традиції родини, і модні віяння, і національні, релігійні погляди, і навіть політичні погляди батьків. При виборі імені особливе значення має й пора року, в яку народилася дитина.

 

Мін'юст оприлюднив список найпопулярніших імен, якими українці називали своїх дітей у 2019 році. У цей перелік потрапили як звичайні імена Анастасія, Діма, так і рідкісні - Хауля і Стратон.

 

В 2019 році найпопулярнішим жіночим ім'ям стала Злата. Також великою популярністю серед українських батьків користувалися такі імена, як Анастасія, Марія, Вероніка, Кіра, Соломія, Мілана і Варвара.

 

Хлопчиків у минулому році любили називати наступними іменами: Дмитро, Тимофій, Артем, Марко, Захар, Назар, Роман, Матвій. Крім того, батьки також називали своїх дітей екзотичними іменами, такими як Саватій, Ілай, Хауля, Вардгес і Молфрида.

 

Коли люди чують такі рідкісні імена, то дивуються, і дорослі не можуть їх відразу запам'ятати, але діти швидко запам'ятовують. Досить часто батьки при виборі імен орієнтуються на політиків або улюблених акторів, країн, тварин, або навіть рослин.

 

Дівчаткам дають такі імена як Джульєтта, Сталіна, Болівія, Вірджинія, Меліса, Акація, Олівія, Клеопатра, Афіна, а хлопчикам – Арнольд, Стефан, Остін, Бруклін, Лев, Вовк, Сокіл. При цьому біблійні імена Єва, Ісая, Августин, Адам ніколи не виходять з моди.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО