Медики розкрили секрет "сну для плаского живота"

Всім давно відомо, що для того, щоб схуднути не можна їсти після 6-ї години вже давно не актуальна. Чимало дієтологів та медиків стверджують, що сон на порожній шлунок шкідливий!

 

Давайте розберемося, по-перше, прокинувшись вранці голодним, людина ризикує накинутися на їжу і в результаті з'їсти набагато більше, ніж потрібно.

По-друге, якщо їсти на ніч правильно, можна не тільки не поправитися, але і схуднути.

 

За словами професійних експертів на ніч можна чудово поласувати місо-супом або будь-якою пастою з соєвих бобів. В цей список підійде практично буль яке білкове блюдо, саме вони засвоюються повільно і на довше позбавляють відчуття голоду. 

 

Знизити калорійність вечері можна і за допомогою тофу, креветок або редьки. Енергетичні витрати організму на їх перетравлення перевищують калорійну цінність, тому людина худне уві сні. 

 

Для боротьби із жиром під час сну можна також вживати у їжу варене яйце з листям салату, нежирний йогурт, кефір, сир, огірок, кабачок, капусту.

 

При цьому дієтолог Лариса Буткова робить два важливих уточнення.

 

По-перше, "на ніч" - це все ж мінімум за 2-3 години до сну. Тобто, якщо ви лягаєте спати о 23.00, то останній прийом їжі повинен бути в 20.00 - 21.00.

По-друге, всі перераховані вище продукти повинні бути не смаженими і не солодкими. Тобто під "йогуртом" розуміється класичний йогурт без цукру і наповнювачів, а під "кабачками" - запечені овочі, а не смажені.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО