Дієтолог розповіла, від якої страви варто відмовитися на Новий рік

Українцям варто відмовитися від деяких страв на новорічному столі через те, що вони не просто не приносять користі організму, а й можуть йому нашкодити. Серед найшкідливіших страв на свята — оселедець під шубою.

 

Про це розповіла дієтолог Олена Соломатіна.

 

"Здавалося б, у цій страві є овочі, а вони апріорі корисні. Але не у вареному стані. При термічній обробці ці інгредієнти виділяють крохмаль, який збільшує рівень глюкози в крові. Вони утворюють легкозасвоювані цукри. Рівень глюкози різко виростає, потім різко падає і виникає відчуття втоми", – розповіла Соломатіна.

 

Особливо небезпечно їсти оселедець під шубою тим, хто страждає на діабет або має переддіабетичний стан. У страві не просто варені овочі, які втрачають корисні властивості, а й велика кількість майонезу, яка шкодить організму. Також варто відмовитися від самого оселедцю.

 

"Ця риба солона, а сіль, як відомо, затримує рідини в організмі. Виникають набряки, підвищується тиск. Рекомендую уникати цього продукту як в самому салаті, так і в чистому його вигляді тим, у кого гіпертонія", — зазначила дієтолог.

 

Олена Соломатіна відзначила, що переїдання, яке супроводжується вживанням алкоголю, іноді призводить не тільки до отруєнь, але може стати причиною летального результату. Тому варто їсти протягом дня свята, особливо, якщо мова йде про Новий рік, і менше їсти вночі.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО