Які дані отримають завдяки перепису населення

Верифікація реєстрів перепису населення дозволить отримати інформацію, скільки в Україні проживає людей і який в них соціальний статус, однак для визначення більш детальних категорій потрібні додаткові дослідження. Про це сказав віце-прем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі одного з телеканалів у п'ятницю.

 

"Переписом займається Державна служба статистики, це їх зона відповідальності. Але завдяки верифікації реєстрів ми зможемо зрозуміти, скільки реально людей проживає, хто ці люди і так далі. Все залежить від політики нашого перепису, що ми хочемо отримати взагалі від цього перепису. Скільки проживає людей і який статус у цих людей – ми зрозуміємо. Скільки школярів, пенсіонерів, скільки людей отримують пільги і так далі. Але релігійні і інші питання – це потрібні додаткові соціологічні дослідження", - сказав Федоров.

 

Урядовець також додав, що він знає про різні підходи ООН щодо перепису населення, і один з таких підходів – це верифікація реєстрів та додаткові дослідження.

 

"Це один з варіантів, який за нуль гривень може це зробити", - зазначив Федоров.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО