В Україні посилять відповідальність за жорстоке поводження з тваринами

4 листопада стало відомо, що група депутатів із різних фракцій пропонують посилити боротьбу з жорстоким поводженням із тваринами і браконьєрством, упровадити європейські цінності й стандарти щодо тварин, наблизити українське право до європейського.

 

Законопроєкт №2351 про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод і директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу) зареєстровано у Верховній Раді 30 жовтня.

 

"Метою прийняття закону є впровадження європейських гуманних цінностей та стандартів щодо тварин. Завданням проекту закону є захист тварин від жорстокого поводження", - зазначено в пояснювальній записці.

 

Законопроєкт пропонує заборонити винищування з метою регулювання чисельності бездомних тварин. Забороняється також бити, вбивати, отруювати або калічити бездомних і домашніх тварин. Крім того, забороняється жебрацтво із бездомними, свійськими та дикими тваринами.

 

Крім того, забороняється дарувати домашніх тварин як призи, нагороди чи премії, завдавати їм болю або страждання, дресирувати тварин способом, який завдає шкоди здоров'ю та її загальному стану, топити, душити тварин, труїти і використовувати електричний струм.

 

Забороняється утримувати в закладах громадського харчування, нічних клубах, готелях, оздоровчих закладах та інших непридатних для показу диких тварин громадських місцях, а також у квартирах, приватних будинках, присадибних, садових ділянках ведмедів, левів, тигрів, кабанів, крокодилів, вовків, великих та отруйних змій, хижих птахів, інших тварин, які становлять загрозу для людей, або видів тварин, занесених до Червоної книги, і до Списку II Бернської конвенції (Конвенції про охорону дикої флори та фауни), а також використання тварин для реклами в розважальних закладах та закладах громадського харчування. Забороняється надавати фотопослуги з дикими тваринами, крім зоопарків, цирків і дельфінаріїв. Забороняється пропаганда жорстокого поводження з тваринами.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО