Зеленський розповів, як зміниться Трудовий кодекс в Україні

Президент Володимир Зеленський заявив, що уряд працює над вдосконаленням Трудового кодексу України. Очільник держави додав, що в країні буде сучасник кодекс.

 

Про це гарант заявив під час прес-марафону, який відбувся у четвер, 10 жовтня.

 

"Ви знаєте, що дуже складно зараз звільнити людину, взяти його на роботу. Зараз вони (уряд - Ред.) працюють над сучасним трудовим законодавством і трудовим кодексом. Там є багато пропозицій, і багато дрібних помилок, які будуть вичищені. Впевнений, що ми все зробимо і почуємо суспільство", — заявив Зеленський.

 

У Зеленського запитали, чому в проекті нового кодексу можна звільняти жінок у декреті. "Я не буду брехати, я не бачив ще трудовий кодекс, мені не приносили", - відповів Зеленський. Але пообіцяв, що цю норму із законопроекту приберуть.

 

"Я впевнений, що зараз це не ідеальна система, але вона точна краще (попередньої - ред.). Я очікую, що у нас не буде радянського Трудового кодексу, а буде трудовий кодекс незалежної країни, сучасний", - заявив Зеленський", — підсумував Зеленський.

Зазначимо, що для спілкування із журналістами в Офісі президента обрали незвичний формат: український лідер відповідав на запитання груп журналістів по 7-10 осіб. Кожні пів години групи міняються. У Зеленського стверджують, що триватиме пресконференція протягом усього дня. Незвичне обране і місце для проведення заходу – нещодавно відкритий "ринок" їжі Kyiv Food Market. 

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО