Зеленського просять дозволити громадянам носити зброю для самозахисту

Президента України Володимира Зеленського просять навести порядок з обігом зброї. Це звернення підтримали понад 25 000 українців. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на офіційне інтернет-представництво голови держави.

 

На офіційному порталі електронних звернень до Президента України була зареєстрована петиція з проханням навести порядок з обігом зброї. Автор петиції просить голову держави забезпечити громадянам право на захист власного життя та здоров’я з можливістю у разі потреби застосовувати зброю. Також ініціатор звернення пропонує одним із перших законопроєктів розглянути питання регулювання обігу зброї для цивільного населення.

 

«Відсутність належного правового регулювання і єдиних для всіх правил володіння та використання цивільної зброї позбавляє саме законослухняних громадян дієвого засобу захисту свого життя та здоров’я від злочинних посягань. В той час як, за фактичної відсутності реального контролю, злочинці мають необмежений доступ до будь-якої зброї», — пояснює свою думку автор петиції.

 

Він вважає, що така ініціатива дозволить зменшити рівень злочинності та, відповідно, підвищити рівень громадської безпеки. Петицію оприлюднили 22-го травня 2019 року. Наразі її підтримали 25 162 підписантів із 25 000 необхідних. До кінця збору підписів залишилося три дні. Після цього її повинен буде розглянути голова держави Володимир Зеленський та надати відповідь її авторові.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО