Тривалий перегляд телевізора шкідливий для здоров'я людини - Супрун

Перегляд телевізора негативно позначається як на фізичному, так і на психічному здоров'ї людини.

 

Перегляд телевізора пов'язаний з підвищеним ризиком передчасної смерті, деяких видів раку, серцево-судинних захворювань, діабету 2 типу, ожиріння і проблем зі сном.

 

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила в.о. Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у вівторок, 9 липня.

 

Посилаючись на дослідження вчених, Супрун повідомила, що перегляд телевізора більше трьох годин у день удвічі підвищує ризик передчасної смерті, а також кожна година перегляду телевізора після 25 років скорочує життя майже на 22 хвилини.

 

Вона також нагадала, що перегляд телевізора часто супроводжується малорухливим способом життя, а також служить виправданням для поїдання нездорової їжі.

 

Супрун також підкреслила, що перегляд телевізора змушує людей відчувати себе ізольовано і самотньо, підсилює симптоми депресії і погіршує настрій.

 

Уляна Супрун радить "частіше рухатися" під час перегляду телевізора. Наприклад, можна ставити пульт управління далеко від крісла, щоб частіше виникала необхідність вставати.

 

"Не робіть перегляд телевізора виправданням, щоб поїсти нездорову їжу", - пише керівник МОЗ.

 

Вона радить обирати здорові снеки чи не їсти перед телевізором взагалі. Також Супрун нагадує, що слід критично сприймати всю інформацію та аналізувати її.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО