Українці масово підтримали петицію за хімічну кастрацію педофілів

На сайті Верховної Ради розмістили петицію за посилення покарання для педофілів. А для деяких з них взагалі запровадити хімічну кастрацію. Майже 28 тисяч чоловік підписали документ. Про це йдеться на сайті парламенту.

 

Петицію опублікували на сайті 27 травня. Її автор - юрист-кримінолог Ганна Маляр. Варто відзначити, що серед співавторів документа - заступник голови Нацполиции В'ячеслав Аброськін.

 

У тексті петиції йдеться, що 2 роки тому колектив авторів розробив законопроект 6607 про посилення покарання за педофілію. З тих пір документ проходить доопрацювання.

 

Законопроект передбачає три новації. Перша - створення Єдиного реєстру осіб, засуджених за статеві злочини щодо дітей. Мета реєстру - не допустити таких людей до роботи з дітьми.

 

Друга новація - посилення відповідальності за статеві злочини проти дітей. І третя - застосування хімічної кастрації.


"Це не покарання, а добровільний захід медичного характеру, передбачений для осіб, які: 1. Здійснили особливо тяжкий статевий злочин проти дитини 2. Мають поставлений психіатрами діагноз - педофілія. Хімічна кастрація - це введення медичних препаратів в організм людини, які знижують статевий потяг і діють протягом визначеного часу", - йдеться в тексті петиції.

 

До народних депутатів депутатів звернулись із проханням підтримати петицію, яка зможе захистити ні вчому невинних дітей. Але чи змилуються народні обранці, невідомо...

 

"Зволікання з прийняттям законопроекту 6607 має дуже високу ціну - покалічені життя дітей. Хіба це не привід об'єднатися всім, незалежно від політичних поглядів, і захистити наших малюків", - підсумували автори петиції.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО