Супрун розповіла про метод "Кенгуру"

Відомий український блогероміністр Уляна Супрун спробувала детально розповісти, що таке метод "кенгуру" і чому він важливий для здоров'я дітей.

 

Про це Уляна Супрун написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

 

"Важлива інформація для майбутніх батьків та батьків з немовлятами. Можливо, ви чули про важливість контакту між батьками і новонародженим дитиною шкіра-до-шкіри або так званий метод "кенгуру". Він вважається стандартом виходжування недоношених дітей, має безліч переваг для здоров'я і доведену ефективність", - йдеться в повідомленні.

 

Цей метод почали розробляти ще в кінці 1970-х років як один з компонентів альтернативного підходу до традиційної допомоги новонародженим дітям, які народилися з низькою вагою. З тих пір метод "кенгуру" вважається абсолютно безпечним, а ефективність його використання доведено досвідом багатьох розвинених країн. Сьогодні його використовують в більш ніж в 70 країнах світу.

 

За словами Супрун, суть методу дуже проста: малюка в підгузку викладають на груди мами обличчям один до одного шкіра-до-шкірі. Тато так само може використовувати цей метод. Щоб температура тіла зберігалася, дитину накривають зверху пелюшкою або ковдрою.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО