Українець дістався автостопом від Львова до Антарктиди

Львів’янин Андрій Мочурад дістався автостопом до Антарктиди. Про це повідомляють Новини Львова.

 

Новий національний рекорд

“Я перший з українців, хто автостопом і кораблестопом подолав шлях від Аргентинського Ушуаї до української антарктичної станції “Академік Вернадський” та острова Лахіль. Це ще 50 км на південь”, – сказав Андрій Мочурад.

 

Мандрівник вже подав попередню заявку на національний рекорд. Враховуючи переліт через Атлантику, він подолав майже 14 тис. кілометрів.

 

Зараз Андрій повертається додому. Він дістався автостопом до Буенос-Айреса, попереду перетин Атлантичного океану кораблем, але це може тривати ще кілька місяців, тому чоловік планує зібрати кошти на переліт до Барселони, звідки далі автостопитиме.

 

Це не просто мандрівка

Львів’янин Андрій Мочурад і волинянин Віктор-Микола Гаврилюк у січні-березні жили разом із полярниками на станції “Академік Вернандський”. Мандрівники збираються зняти про життя на станції документальний фільм і написати репортажі, котрі увійдуть згодом до окремої книги.

 

Обидва чоловіка – пластуни та демобілізовані учасники бойових дій. Андрій Мочурад воював у добровольчому батальйоні “Айдар” від початку АТО до 2015-го, Віктор-Микола Гаврилюк служив 2015-го у батальйоні “Гарпун”.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО