Коли в Україні запланували перепис населення

Міністр фінансів України Оксана Маркарова підтвердила, що перепис населення в Україні запланували на наступний рік. В тому числі він зможе покращити питання планування бюджету.

 

Маркарова нагадала, що у нас останній перепис дуже давно проводився (у 2001 році ), тому багато даних – застарілі. І це ускладнює роботу Мінфіну з бюджетним плануванням, де треба враховувати демографічний чинник.

 

Ми перепис плануємо, в бюджетній декларації закладаємо. Працюємо з Міністерством економіки і Держстатом, який його і проводитиме. Якісний результат перепису суттєво покращить планування бюджету на 2021 рік,– сказала вона журналістам.

 

Однак зараз Мінфін має інші інструменти, які дають об'єктивну інформацію про населення, уточнила міністр. Зокрема, це: червоні і зелені списки про первинну медицину, реєстри споживачів субсидій, а також – реєстри СПД, ПДФО.

 

"У нас є ціла низка непрямих даних, які дають нам загальне уявлення про те, яка у нас кількість населення. Звичайно, дані перепису – це не тільки кількісна, а й якісна оцінка. Це дозволить набагато покращити планування і нам, і розпорядникам бюджетних коштів", – відзначила Маркарова.

 

Зокрема, уточнила міністр, перепис дозволить покращити роботу з питаннями переселенців.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО