У квітні на українців чекає 10 вихідних днів

У квітні 2019 року українці відпочиватимуть 10 днів. Додаткові вихідні передбачені на Пасху, яку в цьому році відзначатимуть 28 квітня. Відповідно до рекомендацій уряду, на великодні свята українці відпочиватимуть чотири дні поспіль з 27 по 30 квітня. За вівторок, 30 квітня, доведеться відпрацювати у суботу, 11 травня.

 

Календар вихідних у квітні: крім субот і неділь, 27 квітня — субота, вихідний; 28 квітня — неділя, Великдень, вихідний; 29 квітня — понеділок, вихідний на честь свята Великодня; 30 квітня — вівторок, вихідний, за який доведеться відпрацювати у суботу, 11 травня.

 

Тим часом у прес-центрі Служби зовнішньої розвідки України повідомили, що під час Вербної неділі і святкування Великодня, якик припадає на 28 квітня, Росія планує відправляти в Україну співробітників ФСБ під виглядом паломників.

 

«Російська Федерація буде використати релігійний фактор для дестабілізації ситуації в Україні, зокрема, здійснювати під час святкування Вербного тижня (21 – 28 квітня) провокацій, пов’язаних з невизнанням Росією підсумків президентських виборів у нашій країні», — повідомляють у Службі зовнішньої розвідки України.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО