На чому економлять українці

Експерти дізналися, на чому на сьогоднішній день змушені економити українські громадяни.

 

Про це розповіли аналітики R & B Group. Ще в січні поточного року вони провели опитування. Респондентам потрібно було розповісти, економлять вони на щось. Після цього аналітики порівняли результати недавно проведеного опитування і того, який мав місце ще в 2014 році. Згідно з отриманими результатами, 51% українських громадян (38% п'ять років тому) змушені відмовляти собі в купівлі нового одягу і взуття.

 

Крім того, 46% українців зізналися, що скоротили свої витрати на відпочинок і відпустку. Так, в 2014 році від цього відмовлялися лише 25% наших співгромадян.

 

До того ж, 41% українців почали економити на покупці продуктів харчування. До таких заходів у 2014 році вдавалися 37% жителів нашої країни. Економія торкнулася і оплати за комунальні послуги. На сьогоднішній день на цьому урізують свої витрати 37% українців. Раніше цей показник знаходився на рівні 15%. Не оминають українці стороною і можливість скоротити витрати на дозвілля і розваги.

 

Від походів в кіно, кафе і боулінг на даний момент відмовляються 36% наших співгромадян. Це на 13% більше, ніж в 2014 році.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Домашний мохито
Дата: 19.06.2019 13:33


НОВОСТИ МИРА КИНО