Найчастіші скарги пасажирів на Укрзалізницю

Плацкартних вагонів не вистачає, зламані репродуктори, які сповіщають про прибуття поїзда на станцію, пасажирів не сповіщають про додаткові поїзди, немає поділу на чоловічі та жіночі купе - і це лише мала частина пасажирських скарг.

Сервісом українського залізничного оператора "Укрзалізниця" щодня незадоволені все більше українців. Питання до керівництва залізниці сиплються одне за одним. Не так давно виступив один з чиновників Укрзалізниці, Олександр Красноштан, і з тих пір редакцію засипали питаннями. За словами обурених мандрівників, це, звичайно, прекрасно, що в поїздах замінили старі червоні доріжки в коридорах, але ця проблема - далеко не найбільша. Що, наприклад, збирається робити Укрзалізниця з дорогими квитками, з протягами у вагонах, з вікнами, які не відкриваються, то не закриваються, з поламаними туалетами і постійними бійками в поїздах?  

 

Візьмемо для прикладу поїзд Львів-Тернопіль "Холод, антисанітарія, поїзд повна руїна, штори падають, вагони - "ніби війна зустріла" , - розповідають пасажири. 

 

Пасажирка Оксана, вчителька молодших класів, розповіла про жахіття приміської електрички. 

 

"Діти маленькі. Чотири вагони. Людей тьма-тьмуща. Половина стояла в тамбурі. Світло тільки на початку-дві лампочки, і в кінці дві лампочки. Вікна такі брудні, що не видно, що за вікном. Дитина захотіла в туалет, відкрла двері, закрив і каже "я піду вже у Львові". 

 

Пасажир Артем обурюється різкими скачками цін на залізничні квитки. Інші пасажири відзначили, що Укрзалізниця нічого не робить з можливістю придбати квитки у перекупників", за межами каси, або відразу заплатити провідникам. Як результат у вагонах їздять алкоголіки, бомжі та інші асоціальні елементи, які псують життя нормальним пасажирам, а місць у вагоні для тих, хто купив квитки в касі не вистачає. 

 

Плацкартних вагонів не вистачає, зламані репродуктори, які сповіщають про прибуття поїзда на станцію, пасажирів не сповіщають про додаткових поїздах, немає поділу на чоловічі та жіночі купе - і це лише мала частина пасажирських скарг. 

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО