Полторак розповів про нову зарплату військових

Глава Міністерства оборони Степан Полторак заявив про те, що в поточному році держава запланувала істотне збільшення рівня грошового утримання військовослужбовців.

 

Міністр оборони розповів, що звичайні солдати отримували 7,3 тисячі гривень, тепер їх зарплата збільшиться до 10000 гривень.

 

Командир морської піхоти будуть заробляти 28000 гривень, командири бригад в сухопутних військах - 25000 гривень. Також Полторак нагадав, що грошове утримання було підвищено солдатам і офіцерам, які знаходяться на бойових постах. За його словами, екіпажі бойових машин, що знаходяться на полі бою, є об'єктами небезпеки, оскільки противник намагається їх знищити, тому ці військові повинні отримувати збільшену зарплату. Також будуть збільшені виплати льотному складу та фахівців, що гарантує безпеку польотів. Всього в 2019 році планується завершити реформу житлового забезпечення в армії, зазначив міністр.

 

Нагадаємо, що раніше в Міністерстві оборони заявили, що рішення про підвищення заробітної плати військовослужбовців було прийнято восени минулого року. Полторак звертався з відповідним проханням до глави уряду Гройсману. Потрібно відзначити, що в даний час зарплата солдатів, що знаходяться в зоні бойових дій на Донбасі, досягає 17000 гривень. Примітно, що найвищі зарплати отримують десантники і морська піхота.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО