Супрун назвала область, яку вважає лідером з впровадження медреформи

Полтавська область випереджає більшість областей за інвестиціями, рівнем вакцинації, позитивними результатами трансформації системи охорони здоров’я.

 

Про це поінформувала на своїй сторінці у Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун за підсумками відрядження у Полтаву.

 

"Вчора ми побачили приклад того, як може розвиватися кожна українська область", - написала Супрун.

 

Вона навела дані, зокрема, щодо сімейного лікаря, якого тут обрали "майже мільйон мешканців Полтавщини, а це 66,8% населення області".

 

За її даними, 33 з 35 Центрів первинної медико-санітарної допомоги області уклали угоди з НСЗУ Національна служба здоров'я України та отримують фінансування за моделлю “гроші за пацієнтом”. Ще два Центри підпишуть у третю хвилю.

 

"Це дозволило медзакладам в середньому підвищити зарплату сімейним лікарям, терапевтам і педіатрам на 50-75%, зараз вона становить 11-15 тисяч грн. Медичним сестрам — на 30-50%, в сумі це 7-9 тисяч грн", - стверджує очільниця МОЗ.

 

Супрун також відзначила, що в області провакциновано від кору 71,7% населення.

 

"Це один із найвищих рівней вакцинації в країні! Так тримати Сподіваюся незабаром це будуть не менше 95,5% мешканців області", - написала вона.

 

За словами Супрун, Полтавська область виділяє на охорону здоров’я безпрецедентно багато коштів, і це є приклад для інших регіонів.

 

Департамент охорони здоров’я Полтавської ОДА спільно з НСЗУ підписали меморандум. Область спільно з Нацслужбою здоров’я відпрацьовуватимуть нові моделі роботи з медичними послугами на рівні спеціалізованої медичної допомоги, за якими вся країна працюватиме з 2020 року.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО