Куди йдуть твої гроші: 3 млн українців скоро отримають листівки про податки

Українцям відправлять три мільйони листівок з інформацією про їхні податки та на що вони йдуть.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

 

На листівках буде зображено скільки в середньому податків на рік сплачують українці та на які державні послуги вони йдуть.

 

Крім того на листівках вказана адреса сайту cost.ua, на якому кожен може легко перевірити скільки сплачує податків. Для цього треба перейти на сайт та ввести свою зарплату.

 

“Ми хочемо донести до всіх українців, що до 50% зароблених ними коштів йдуть на оплату послуг державі. Ніяких безкоштовних послуг не існує, адже щороку кожен українець в середньому сплачує понад 63 тисячі гривень на рік податками”, – зазначив Микола Малуха.

 

Так, саме платники податків найбільше фінансують державну казну України. Державний бюджет на 73% складається із податків, сплачених звичайними громадянами.

 

Проте, згідно із даними соціологічного опитування GfK у травні-червні 2018 року, лише 9% українців знають про те, скільки податків сплачують.

 

“Сім’я із двох людей, які працюють, щороку віддає державі близько 5 тисяч доларів і частину з цих грошей крадуть. Лише встановлені НАБУ за 3,5 роки збитки від корупції — 200 млрд гривень. Якщо перевести в податки — це гроші, які сплачували до держбюджету мешканці такого міста, як Рівне, протягом 28 років”, — зазначив голова ЦПК Віталій Шабунін.

 

Захід проводиться в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО