Запровадження воєнного стану не вплине на роботу шкіл

В Міносвіти розповіли, що запровадження військового стану в Україні не вплине на роботу шкіл, дитсадків та інших закладів освіти. Про це інформує прес-служба міністерства.

 

Зазначається, що будь-які зміни можливі винятково у разі, якщо цього потребуватиме безпека дітей та захист країни. За таких умов міністерство, а також інші уповноважені органи, оперативно інформуватимуть про це.

 

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич закликала вчителів, батьків, керівників закладів та всіх людей, дотичних до освіти, зберігати спокій та діяти раціонально.

 

“Сьогодні, і ми сподіваємося, що надалі, жодних змін у роботі закладів освіти не передбачається. Це, зокрема, стосується роботи закладів, що розміщені на території 10 областей, де запроваджено воєнний стан. Про будь-які зміни, якщо вони трапляться, ми обов’язково оперативно інформуватимемо. Я б хотіла попросити і вчителів, і батьків, з увагою поставитися до дітей. Вони мають почуватися у безпеці – емоційній та фізичній. Це обов’язкова умова для успішного навчання та розвитку, і це та частина роботи, яка найсамперед залежить від нас, дорослих”, – зазначила вона.

 

Гриневич наголосила, що жодних змін щодо пропускного режиму в закладах, графіку їхньої роботи тощо наразі також не передбачається.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО