"Укрпошта" і пенсіонери: прийнято важливе рішення

У проекті державного бюджету на наступний рік передбачено 500 млн гривень, і ці гроші будуть спрямовані на оплату доставки пенсії «Укрпоштою».

 

Така заява пролунала від Петра Порошенка під час його поїздки в Житомирську область. «І ці 500 млн підуть на те, щоб захистити пенсіонерів і не підвищувати тарифи на доставку пенсій», - сказав Порошенко. Він зазначив, що ці кошти не вирішать проблему надовго, а дадуть деякий час на пошук системного вирішення. За словами глави держави, раніше керівництво «Укрпошти» пообіцяло йому не закривати відділення, які працюють в сільській місцевості. Президент заявив, що, якщо ця обіцянка буде порушено, жителі сільських регіонів повинні звертатися в обласні і районні органи влади.

 

Нагадаємо, що ще у вересні директор компанії Ігор Смілянський заявив, що в країні закриються сотні відділень «Укрпошти», тисячі співробітників будуть звільнені. За його словами, компанія зазнає величезних втрат через доставки пенсії. Також Смілянський заявляв, що листоноші припинять доставляти виплати пенсіонерам.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО