"Black Friday" в Україні: як "грішать" продавці та що категорично не варто купувати

Уже завтра, 23 листопада, наступить день, якого чекала більшість любителів шопінгу. День тотальних  розпродажів - "чорна п'ятниця". Багато українських магазинів вже обіцяють запаморочливі знижки.

 

Однак, покупцям радять не втрачати голову. Топ-5 товарів, які не варто купувати у "Чорну п'ятницю": Не купуйте неякісні речі, навіть якщо на них величезні знижки.  Не купуйте ультрамодний одяг та взуття - швидше за все, мода на ці речі ось-ось мине. Остерігайтеся товарів, які не можна повернути назад. Не купуйте одяг не за розміром. 

 

Новомодна техніка - навряд ви знайдете якісні й одночасно дешеві телефони чи телевізори останніх моделей. Хитрощі продавців: - багато хто скептично ставиться до "чорної п'ятниці".

 

Мовляв, напередодні завищують ціни на товар, щоб потім її знизити. Тож фактично її вартість не змінюється. Часто дорогі речі просто ховають на період знижок, натомість розпродають всякий непотріб. Шопитися потрібно обачно: - аби не лишитися з пустим гаманцем та непотрібними покупками варто заздалегідь підготуватися: напишіть список покупок.  визначте суму. якщо купуєте речі в інтернеті, не забувайте про вартість доставки товару.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО