Для перевірки шкіл наберуть аудиторів

В Україні створили Державну службу якості освіти. Вона матиме представництво в кожній області та Києві. Рішення ухвалив Кабмін.

 

— Ця служба надаватиме рекомендації щодо забезпечення якості освіти, проводитиме інституційний аудит, затверджуватиме освітні програми шкіл і братиме активну участь у сертифікації педагогів, — каже міністр освіти і науки Лілія Гриневич, 53 роки.

 

Нову структуру заснували на базі Державної інспекції навчальних закладів. Вона за останні сім років перевірила 0,4% всіх закладів загальної середньої освіти.

 

— На відміну від попередньої організації, нова служба виконуватиме не каральні функції. Її мета — допомагати керівництву й адміністрації шкіл, вчителям підвищувати якість навчання учнів. Служба матиме право розглядати звернення громадян і звертатися до суду щодо порушень державних освітніх вимог. Крім того, проводитиме моніторинг якості освіти, — говорить юрист ГО "Батьки СОС" Роман Бондаренко, 43 роки.

 

Перші територіальні органи до кінця наступного року створять у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Одеській, Харківській областях і столиці. На їх утримання 2019-го виділять майже 126 млн грн.

 

Для перевірки навчальних закладів працевлаштують 625 аудиторів. Кожен проводитиме близько дев'яти аудитів шкіл на рік.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО