Сексологи розповіли про еротичні фантазії українців

Українські сексологи провели дослідження і назвали сім основних і популярних сексуальних фантазій серед українців. В опитуванні взяли участь 1000 осіб у віці від 21 до 45 років. Серед респондентів — молоді подружні пари, сім’ї, які перебувають у шлюбі більше трьох років, і молоді люди без постійної пари.

 

За словами фахівців, зараз українці все більше цікавляться рольовими іграми, а сексуальні уподобання і бажання українців можна умовно розділити на два типи: «ванільні» — для втілення романтичних і ніжних бажань партнера, і БДСМ — для любителів домінувати і підкорятися. Одна з класичних еротичних фантазій — рольова гра «учень — вчителька».

 

«Мати заборонене — це цікаво, складно і збудливо. Найчастіше в фантазіях виступають ті герої, з якими у реальному житті контакт мало можливий або навіть заборонений, наприклад, з ученицею. Чоловіки думають, що свій перший секс дівчата пам’ятають все життя і за ним оцінюють наступних партнерів. До того ж приємно відчувати себе наставником-учителем. А можна навпаки стати учнем і оволодіти викладачем — людиною, який обмежує доступ до себе формальними рамками і авторитетом», — стверджує психолог Галина Єлізарова.

 

Ще одна популярна фантазія — прийом у лікаря.

 

«Лікар часто асоціюється з болем, саме тому ми хочемо бачити протилежний образ лікаря. Медпрацівник — це людина, яку ми пускаємо до тіла, тому що так треба, і тут запускається асоціативний ланцюжок. Сексуальні фантазії, пов’язані зі шкільною і медичною тематикою, частково базуються на довірчому відношенні до працівників цих сфер, вони апріорі знають більше, і це збільшує інтерес і дає грунт для фантазій», — каже Єлізарова.

 

За твердженням дослідників, близько половини жінок заводяться від ідеї жорсткого сексу. Також серед різновидів БДСМ-бажань українців можна відзначити «готичні історії» з відсиланням до вампірів і «Сутінок».

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО